Wet n Wild Megaglo Highlighting Pudra

Wet n Wild Megaglo Highlighting Pudra

Yepyeni Wet n Wild ürünleri Gratis raflarında yerini aldı! Biz de yakın takibe aldığımız en yeni ürünlerden Wet n Wild Megaglo Highlighting Pudra ’yı bugün sizler için konuk ediyoruz.

Son zamanlardaki doğal makyaj modası beraberinde yeni bir makyaj tekniğini de beraberinde getirdi: “Strobing”. Strobing, yüzünüzde ışığın doğal olarak vurduğu alanları highlighter, yani aydınlatıcı yardımı ile belirginleştirerek daha doğal, nemli ve daha aydınlık bir cilt görünümü elde etmek için kullanılan bir teknik. Bu teknik için gereken tek şey ise aydınlatıcı pudra. Peki, strobing yapmak için ihtiyacınız olan highlighter’ı aldınız mı? Cevabınız “hayır” ise bu yazımız size yardımcı olabilir.

Wet n Wild Megaglo Highlighting Pudra, superstar gibi ışıldamanız için kadife ve pürüzsüz yapılı aydınlatıcı pudradır. Strobing tekniğinde mühim olan aydınlatıcı pudranızın cildinizle doğal bir uyum içerisinde olması.  Wet n Wild Megaglo Highlighting Pudra, yazın güneşten bronzlaşan teninizle kusursuz bir görünüm yakalamanız ve bronz bir tanrıça gibi görünmeniz için mükemmel bir seçenek olacaktır!

Aydınlatıcı, gece gündüz fark etmeksizin cildinizin ışıkla dans etmesini sağlar. Bu ürünü sadece elmacık kemiklerinize uyguluyorsanız aydınlatıcıların gücünü hafife alıyorsunuz demektir. Yeni Wet n Wild Megaglo Highlighting Pudra’yı elmacık kemiğinizin yanı sıra burnunuzun ucu, kaş kemiğinin altı, dudak üstü gibi bölgelere de uygulayabilirsiniz. Hatta dekolte makyajında kullanıp giydiğiniz elbisenizin üzerinizde daha da göz alıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

En doğal görünümü yakalamayı vaat eden Wet n Wild Megaglo Highlighting Pudra, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir seçenek olmasıyla makyaj tutkunlarının şimdiden kalbini kazanmayı başardı!

Yorumları Göster (2)