Server Uraz – Biri Bizi Gözetliyor

Server Uraz, daha önce “Pit10” ismiyle tanınmış ve Türk Rap Müziği camiasının yükselen değerlerinden biri olmuştu. Sahne performansları ile geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran şarkıcı, daha sonra yapım şirketi ile yollarını ayırdı. Bir süre sonra Pit10 takma adını bırakacağını duyurdu ve bazı sevenlerinin tabiriyle onu öldürdü.

Bazı spekülasyonların ardından bir başka yapım şirketine geçiş yaparak “Melek Şeytanın Tarafında” isimli single ile yeni bir çıkış yapan şarkıcı, kariyerini sağlamlaştırmaya başladı. Server Uraz, bu yıl çıkardığı “Yılan Hikayesi” albümüyle de ilk günden beri büyük beğeni topluyor.

Server Uraz-Biri Bizi Gözetliyor

Bir süre önce “Zaman Geldi” isimli şarkısına bir klip çeken şarkıcıya Tankurt Manas da eşlik etmiş ve ikili müzikseverlerin ilgisini çekmişti.

Bu kez albümün sevilen şarkılarından “Biri Bizi Gözetliyor”a klip çekerek yeniden gündeme gelen Server Uraz, daha eleştirel ve sert tarzı ile dikkat çekiyor. Mix ve mastering kısmında Buğra Kunt, alt yapısında Kerem Akdağ’ın görev aldığı şarkının klibinde yönetmen olarak Ozan Ozan ile Kadir Yücel çalıştı.

CEVAP VER