Derimod Yüksek Topuk Ayakkabı

Yazın kadınları şık gösteren en önemli parçalarından biri ayakkabılardır. Özellikle yüksek topukların gösterişi ve rahatlığı pek çok kadının tercihi olmaktadır. Markaların bu talebe yönelik üretimleri 2017 sezonunda da oldukça fazla çeşitle kendini gösterdi. Deri ürün deyince akla gelen, gerek kalitesi, gerekse ürünlerinin tavrıyla öne çıkan bir marka olan Derimod markası, en yeni ürünlerinde Derimod Yüksek Topuk Ayakkabı ürünüyle göz dolduruyor.

Derimod Yüksek Topuk Ayakkabı Ayakkabı belki de en önemli aksesuarlarımız arasında yer alıyor. Kumaşından, tabanına, topuğundan, kopçasına her şeyine dikkat etmemiz gereken bu ürünlerin, bazen sadece şekil ve desenine bakarak karar veriyoruz. Pek çok hastalığın ayak sağlımızın bozulması nedeniyle ortaya çıktığını düşünürsek, onlara daha fazla önem vermeyi düşünmemiz gerekiyor. Gözümüz kapalı ürünlerine güvenip, kalitesine inanacağımız pek çok marka varken, artık ayakkabı seçimimiz kolaylaşıyor. Böyle markalardan biri olan Derimod, Derimod Yüksek Topuk Ayakkabı ürünü ile bugünkü konuğumuz.

Derimod Yüksek Topuk AyakkabıÇift renkli tasarlanan Derimod Yüksek Topuk Ayakkabı, iki çeşide sahip bir ürün. Birinde bej ve yazın rengi sarı kullanırken, diğerinde ise lacivert ve mavi renkleri kullanılmış. Adı üstünde deri malzemeden üretilen bu iki çeşit de ayak sağlığınızı koruyacaktır. Platform bir topuğa sahip olduğu için uzun saatler yorulmadan üzerinde durabileceğiniz bu ürün, şıklığı ile göze çarpacak ve “nereden aldın” sorusunu sorduracak bir ürün.

Derimod Yüksek Topuk Ayakkabı Derimod Yüksek Topuk Ayakkabı ürününü, 17SFD125910 kodu ile tüm Derimod mağazalarında ve internet sitesinde bulabilirsiniz.

CEVAP VER