Ayı Kardeşler 3: Sirkte Curcuna

Çin yapımı bir animasyon örneği olarak hazırlanan ” Ayı Kardeşler 3: Sirkte Curcuna “, ülkemizde bu hafta vizyona giriyor. Orijinal adı “Boonie Bears: The Big Top Secret” olan film, ailece izlenebilecek bir yapım olma özelliği taşıyor ve hafta sonunda yapılacak aktiviteler arasına alınabilir.

Filmin yönetmen koltuğunda Ding Liang oturuyor. Orijinal versiyonun dublaj kısmında yer alarak karakterlere ses veren oyuncular Wan Danqing, Chen Guang, Ma Haolun, Yutian Meng, Xiao Tan, Sun Xiaodong, Zhang Wei ve Xin Yuan oldu. Oyuncu olarak görev yapan isimse Bingjun Zhang.

yı Kardeşler 3-Sirkte Curcuna

Özet:

Briar, yaşadığı yer ve evinden alınıp bir sirkte alıkonulmuştur. Sirkte bulunan Goril Hugo, onun bu bilmediği ortama alışması için elinden geleni yapar ve başarıya ulaşır. Kısa süre içerisinde kendini geliştiren Briar, sirkin izleyici sayısını artırmakta da başrolü oynamıştır.

yı Kardeşler 3-Sirkte Curcuna

Her yerde Brair’i arayan Bramble ve Oduncu Vik ise nihayet onu bulurlar fakat Brair geri dönme fikrine karşı çıkmakta ve burada mutlu olduğunu söylemektedir. Fakat bir süre sonra sirkin asıl yüzü ortaya çıkmaya başlayacak ve onu bu kararı gözden geçirmeye zorlayacaktır.

 

CEVAP VER