Mango Cepli Koton Etek

Kadınların giysi deyince aklına gelen belki de ilk markalardan biri olan Mango markası, yine yepyeni bir ürün ile cezp ediyor. Modayı belirleyen tarzı, uygun fiyatlar, kalitesi ve ulaşılabilirliği ile pek çok kadının gönlünde taht kuran marka, en yeni ürünlerinde şahane bir ürüne yer vermiş. Her yerin kurtarıcı bir ürün olan Mango Cepli Koton Etek karşınızda.

Mango Cepli Koton Etek

Eğer ofis ortamındaysanız ve elbiselerden sıkıldıysanız, akla diğer bir seçenek olan etekler geliyor. Yazın ise, özellikle uzun saatler oturan çalışanlara, en uygun olan koton etekler oluyor. Şık ve kolay ütü nedeniyle tercih ettiğimiz polyester içerikli kumaşlardansa, koton kumaşları tercih etmemiz gereken bu sıcak günlerde, size tam da böyle ürün sunuyoruz. Mango markasının en yeni ürünlerinden biri olan Mango Cepli Koton Etek ile bu yazı kuru geçirebilirsiniz.

Mango Cepli Koton Etek

Mürekkep mavisi rengiyle göz kamaştıran Mango Cepli Koton Etek, tamamı koton kumaştan üretilmiş. Etek uzunluğu 39,8 cm olan ürün, diz üstü sınıfına giriyor. Arkasında gizli fermuar kullanılarak, arkadan şık bir görüntü elde edilmiş. İçinde astarı da bulunan etek, rahatlıkla giyip çıkabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Üründe ayrıca iki yanında yamam cep kullanılarak fark yaratılmış. Ceplerin dikim kısımlarında ise senenin modası mini volanlar ile hareket katılmış. Şıklığın yanında konforu da sunan Mango Cepli Koton Etek, bu yazın vazgeçilemeyecekleri arasında yerini alır.

Mango Cepli Koton Etek

CEVAP VER