Planetarium

Cuma günü itibariyle vizyona girecek Planetarium, Fransa yapımı bir dram filmi. Başrolünde dünyaca ünlü yıldızlardan Natalie Portman’ın olması birçok izleyici için yeterli sebep olabilir. Lily-Rose Depp ile başrolleri paylaşan yıldız oyuncu, 34 yaşındaki bir kadını canlandırdı. Rol arkadaşı ise onun 16 yaşındaki kız kardeşi olarak yer alıyor.

Planetarium-en yeni filmler-2

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Rebecca Zlotowski. Kendisi aynı zamanda Robin Campillo ile birlikte senaryoya da imza attı. Oyunculuklarda Natalie Portman ve Lily-Rose Depp’e eşlik eden isimlerse şöyle: Emmanuel Salinger, Amira Casar, Pierre Salvadori, Louis Garrel, David Bennent, Damien Chapelle, Camille Lellouche, Cristophe Odent ve Kamel Abdelli.

Planetarium-en yeni filmler-3

Özet:

1940’lı yıllarda yaşanan İkinci Dünya Savaşı öncesinde yaşayan Laura Barlow ile Kate Barlow, 34 ve 16 yaşlarında iki kız kardeştir. İkisi de hayaletlerle iletişim kurabilme ve konuşabilme yeteneğine sahip olduklarına inanmaktadır. Bir gösteri için Fransa’nın Paris şehrine geldiklerinde çok ünlü ve popüler bir prodüktör ile tanışırlar. Bu tanışma ile birlikte hayatlarının seyrinde de değişiklikler başlar.

CEVAP VER