Maymunlar Cehennemi: Savaş

“War For The Planet Of The Apes” orijinal isimli “Maymunlar Cehennemi: Savaş”, önümüzdeki hafta vizyona girecek en popüler filmlerden. Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi yine benzer bir gişe başarısı hedefleniyor. 6 yıl önceki yeni başlangıçtan sonra çekilen her filmde gösterilen yoğun ilgi ise aynı sonucun alınacağının bir işareti diyebiliriz. Filmin ülkemizde de azımsanmayacak bir takipçi kitlesi mevcut.

Maymunlar Cehennemi Savaş-en yeni filmler-2

Daha önce olduğu gibi yönetmenlik koltuğunda yine Matt Reeves oturuyor. Senaryoda Marc Bomback, müziklerde Miachel Giacchino imzası var.

Maymunlar Cehennemi Savaş-en yeni filmler-3

Oyuncu kadrosunun en önemli isimleri ise Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Terry Notary, Karin Konoval, Judy Greer, Aleks Paunovic, Michael Adamthwaite, Max Lloyd-Jones ve Devyn Dalton.

Özet:

Sezar, beraberindekilerle yine insanlarla karşı karşıyadır ve kıyasıya bir savaş verilmektedir. Neden sonra bütün gayretlerine rağmen ummadıkları ölçüde kayba uğramışlardır. Sezar bir durum değerlendirmesi yapar ve bütün yükümlülüğün kendisinde olduğu bilinciyle yola çıkar. Colonel ile bir görüşme yapacak ve görüşme iki ırkın geleceğini de tayin eden bir gelişme olacaktır.

 

CEVAP VER