Maybelline New York Superstay Matte Ink

Maybelline son günlerde aklımızı o kadar başımızdan aldı ki yeni çıkardığı hangi ürüne bakacağımızı şaşırdık. En yenisi ve son gözdelerimizden olan Maybelline New York Superstay Matte Ink likit mat rujlar bugünkü konuğumuz.

Maybelline New York Superstay Matte Ink

Hepimizin makyaj çantasında en az bir tane o likit mat rujlardan bulmanız mümkün. Evet, mat rujlar biz kadınların zaaflarından. Uzun süre kalıcı olmaları, dudaktaki kusursuz görüntüleri ve iddialı halleri onları vazgeçilmezimiz yapmaya yetiyor da artıyor bile. Mat rujlar kesinlikle gelip geçici bir trend değil. Daha çok uzun süre hayatımızda olacakları kesin. Şimdi ise süper mat, süper kalıcı, süper yoğun Maybelline New York Superstay Matte Ink 16 saate kadar kalıcı likit mat ruj ailesi bu çıtayı biraz daha yukarı çıkarmaya geliyor!

Maybelline New York Superstay Matte Ink

Özellikle sıcak aylarda eriyip gitmeyen bir dudak makyajı için likit mat rujlar idealdir. Zaten rujsuz bir yaz makyajı da düşünemiyoruz. Maybelline New York’un en yeni ürünlerinden Superstay Matte Ink likit mat ruj serisi kalıcılığı ile kendisine hayran bırakıyor. Bu likit mat rujlar, tüm gün boyunca dudakta kalacak kadar iddialı. Renklerinin yoğunluğu ve kolay uygulanan aplikatörleri sayesinde Superstay Matte Ink’ler makyaj çantalarımızda daimi yerlerini aldılar bile.

Maybelline New York Superstay Matte Ink

Biz kadınlar özenle yaptığımız ve kimilerine göre uzun süreler harcadığımız o makyajın hızlı bozulmasını hiç istemeyiz. O yüzden yemek yerken, bir şeyler içerken kolay kolay çıkmayan, özellikle yaz akşamlarında bir akşam yemeği ya da heyecanlı bir randevuya giderken seçeneğimiz belli: Kalıcı, pigmentli ve harika yaz renkleri ile Maybelline New York Superstay Matte Ink’ler!

Maybelline New York Superstay Matte Ink

CEVAP VER