Geçmiş

Önümüzdeki hafta itibariyle sinema salonlarında vizyona girecek “Geçmiş”, usta oyuncuları ve hikayesiyle izleyicilerin ilgisine sunulacak. Dram türünün yerli örnekleri arasında yerini alacak olan film, İstanbul, Midyat, Nusaybin ve Bolu’da yapılan çekimlerle gerçekleştirildi.

Filmin yönetmen koltuğunda Çağdaş Çağrı oturuyor. Kendisi aynı zamanda senaryoya da imza atan isim olarak dikkat çekiyor. Müziklerde ise Cem Yılmaz ve Cahit Berkay’a rastlıyoruz.

Geçmiş-en yeni filmler-2

Oyuncu kadrosunda başrol olarak ülkemizdeki en iyi aktörlerden biri olan ve rol aldığı tüm tiyatro oyunları ile sinema filmlerinde şapka çıkartan Bülent Emin Yarar’ı görüyoruz. Sırf bu oyuncuyu izlemek için filmi tercih edecek birçok insanın olduğunu söylemek mümkün. Ona eşlik eden oyuncularsa Gözde Kansu, Lila Gürmen, Elena Viunova, Volga Sorgu Tekinoğlu ve Yeliz Akkaya.

Geçmiş-en yeni filmler-3

Özet:

Ellili yaşlarını sürdüren Yusuf, bütün dünyada tanınmayı başarmış bir fotoğraf sanatçısıdır. Yıllar önce Nusaybin’de bir kadın fotoğrafı çekmiş ve onun etkisinden hiçbir şekilde kendini kurtaramamıştır. Yaşadığı hiçbir olay ve tanıdığı hiçbir kadın onun bakışlarındaki masumiyetin önüne geçememiştir. Bu durum, onu kadını ve masumiyetini aramaya itecektir.

CEVAP VER