Emir Ersoy ve Leyla Lydia Tuğutlu – Senden Daha Güzel

Türk Rock Müziği’nin en sevilen gruplarından Duman’ın en çok tutulan şarkılarından biri hiç kuşkusuz “Senden Daha Güzel” olmuştu. Konser programlarında en çok istek alan ve dinleyicileri daima coşturan bir şarkı olarak yıllardır unutulmayanlar arasında yerini almıştır.

Grubun bu ünlü parçası, bu kez yeni bir yorumla tekrar gündeme geldi. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan “RocKuba” isimli albümde yer alan şarkı, yine farklı bir klip eşliğinde ekranlarda dönmeye başladı.

Söz ve müziğini Duman grubunun yaptığı şarkı, Emir Ersoy düzenlemesinin ardından Leyla Lydia Tuğutlu yorumu ile müzikseverlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Şarkının kayıtları “Babajım Stüdyoları” bünyesinde yapılmıştı ve burada alınan görüntüler, çekilen klip için de güzel birer malzeme oldu. Ayrıca albümün ikinci klip şarkısı olarak seçilen şarkı, böylece eğlenceli bir formata da bürünmüş oldu.

Rock ve Latin ezgileri ile yeni bir müzik keyfi yaratan şarkı ve klip, dinleyici ve izleyiciler tarafından şimdiden büyük ilgi gördü. Albümün diğer şarkı ve klipleri de aynı ilgiyle bekleniyor.

CEVAP VER