Yalçın Aşan ve Nil Özalp – Çuval

Ülkemizin sanat yapmak için en ideal ülkelerden biri olduğunu rahatlıkla iddia etmek mümkün. Ayrıca sanatçı sayısı açısından da en önde gelen ülkeler kategorisinde belki de birinciyiz. Unkapanı geleneğini genlerinde taşıyan güzel yurdumuzun insanları, sanat damarlarımızı gururla kabartıyor ve yeni eserlerle kalplerimizi dolduruyor.

Bu yıl da en özgün eserlerin verildiği, yepyeni sanatçılarımızla tanıştığımız bir yıl. DJ olarak görev yapan kişiler de bu kategoriye dahil olarak sektörü daha canlı bir hale getiriyor.

Nil Özalp de sözünü ettiğimiz katkıyı sağlayan DJ sanatçılarımızdan biri. Daha önce Burcu Güneş ve Ömür Gedik ile yaptığı şarkılarla adından söz ettiren Özalp, bu kez Yalçın Aşan ile birlikte çıkıyor dinleyicilerin karşısına.

Şarkının söz ve müziğinde Tarık İster imzası var. Aranje ise Yalçın Aşan tarafından yapıldı. Ayrıca şarkı için bir klip de çekildi ve yönetmenliğini Müjdat Küpşi üstlendi.

İki güzide sanatçımızın seslendirdiği eser, yayınlanan kliple birlikte daha fazla insana ulaşmaya başladı. Bunun artan bir ivmeyle devam edeceğini hiç kuşkusuz ifade edebiliriz.

CEVAP VER