Oscar and the Wolf – Breathing

Birkaç yıl önce müzik piyasasına giriş yaptığında çok kısa bir süre içerisinde dikkat çeken Oscar and the Wolf, bugünlerde tam anlamıyla fırtınalar estiriyor. Ozan Bozdağ’ın da bünyesinde yer aldığı grup, en sevilen şarkılara ve en çok ilgi gören konserlere imza atıyor. Dünya üzerinde olduğu kadar ülkemizde de yoğun ilgi gördüler ve geniş bir hayran kitlesine sahipler.

Yaptıkları “You’re Mine” adlı şarkı ile büyük bir çıkış yakaladıktan sonra çok daha popüler olan grup, çektikleri kliplerle de büyük beğeni kazanıyor.

Bugünlerde gündeme geldikleri şarkı ise “Breathing” ve hem şarkı, hem de yayınladıkları klip listelerin üst sıralarına yükselmekte gecikmedi. Single şarkısı sosyal medya ve ekranlarda dönmeye başladıktan itibaren yoğun bir ilgiyle daha fazla insana ulaşıyor.

Bu yılın Eylül ayında çıkaracakları “Infinity” isimli albüm için hazırlanan grup, bu şarkıyla ısınma sürecini de başlatmış oldu. Konserlerinde seyirci rekoru kırarak sahne performansında da çıtayı yükseltmeleri onları farklı kılan detaylardan biri. Yeni albüm itibariyle de bunu defalarca tekrarlayacakları kesin.

CEVAP VER