Murad City Skin Age Defense SPF50 Gündüz Kremi

Yaz tatilleri, küçük hafta sonu kaçamakları veya doğa yürüyüşleri yapsak da hepimizin dönüp dolaşıp geldiği yer şehirler… Elbette cildimizin yaşımız arttıkça yaşlanması doğal sürecin bir parçası. Ancak cildi yaşlandıran dış etkenlerin sayısı da hiç hafife alınamayacak kadar çok.  Özellikle de şehir hayatının hareketsiz ve sağlıksız yaşamının cilt üzerindeki olumsuz etkileri her geçen gün artmakta. Peki, size şehir hayatının yaşlandırıcı etkilerini durdurabileceğiniz bir bakımın olduğunu söylesek? En Yenileri’nin bugünkü konuğu Murad City Skin Age Defense SPF50 Gündüz Kremi.

Murad City Skin Age Defense SPF50 Gündüz Kremi

Bilgisayar başında dört gün geçirmek ile yaz sıcağında öğle vakti yirmi dakika güneşlenmenin cildinize aynı zararı verdiğini biliyor muydunuz? Kendi isteğimizle olsun ya da olmasın maalesef çoğumuz gün içinde buna ve hatta daha fazlasına maruz kalıyoruz. Yeni Murad City Skin Age Defense SPF50 Gündüz Kremi işte tam da bu noktada devreye giriyor. Anti-aging bakım sağlayan bu mineralli ve güneş korumalı gündüz kremi, hava kirliliğinden ve elektronik cihazların yaydığı mavi ışıktan cildinizi korumayı amaçlıyor.

Murad City Skin Age Defense SPF50 Gündüz Kremi

Zaman şehir hayatının neden olduğu olumsuzluklara karşı savaş açma zamanıdır! Murad City Skin Age Defense SPF50 Gündüz Kremi, içerdiği Argan yağı, E vitamini ve Karakafes otu özü ile cildinizi UV ışınlarının oluşturduğu zarara karşı koruyup, içerdiği mineral filtre ile ise mavi ışıklara ve kızılötesi radyasyona karşı cildinize kalkan oluşturarak geniş koruma sağlamayı vaat ediyor. Ayrıca şeftali renkli yapısıyla cildinizin doğal ışıltısını geri kazandırarak ton eşitsizliğini dengelemeye yardımcı nitelikte bir ürün.

Cilt bakımında kremlerin yeri ayrı. Hassas ciltlerimizin koruyucu kalkanları adeta. Bir gündüz kreminden beklenen her şeyi bünyesinde barındıran yeni Murad City Skin Age Defense SPF50 Gündüz Kremine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

CEVAP VER