Batik A1973 Düz Casual Gömlek

Sizi ofisten partiye götürecek giysiyi bulduk desek ne derdiniz? Yazın sıcak havanın beyinlerde getirdiği ani hareketler nedeniyle, işten direk eve gitmek cazip bir hal almıyor. Havanın geç kararması bizleri, bol ışıklı, müzikli, mümkünse deniz kenarı bir mekânda eğlenceye çağırıyor. Gerekli organizasyonlar tamamsa sizi her duruma uydurabileceğiniz bir gömlek ile tanıştırıyoruz. Batik markasının en yeni ürünlerinden biri olan Batik A1973 Düz Casual Gömlek karşınızda.

Batik A1973 Düz Casual Gömlek

Ofisin ciddi ortamından sonra, hafif bir ferahlama arıyorsanız ama bunun için eve gidip hazırlanacak vaktiniz ve haliniz yoksa bugünkü ürünümüz tam size göre. Çalışma ortamlarının vazgeçilmezi, ciddiyet timsali giysisi gömlekler, aldıkları yeni formlarla bizi ortamlara hazırlayan ürünler haline geldi. Küçük detayları ile bambaşka kombinlere dönüştürebileceğiniz ürünlerden biri olan Batik A1973 Düz Casual Gömlek kesinlikle dolabınızda olması gereken bir ürün.

Batik A1973 Düz Casual Gömlek

Batik A1973 Düz Casual Gömlek aslında düz bir beyaz gömlek olsa da, geçirdiği transformlarla çok kolay değişen bir ürün. Bildiğimiz gömleklerden farkı, önü ve arkasının normalden uzun olması. Buna ek olarak ön kısmında, düğmelenen kısmın bağlanabilen bir detaya sahip olması. Bu hareketle gündüz ofiste düz olarak kullandığınız gömlek, ufak bir hareketle hırçın bir parti kızına dönüşebiliyor. Kullandığınız aksesuarlarla daha da ışıldatabileceğiniz bu ürün her derde deva bir parça.

Batik A1973 Düz Casual Gömlek

Batik A1973 Düz Casual Gömlek ve daha birçok ürün, ayrıca Vodafone Yanımda kampanyasına üye olursanız %70 indirimle sahip olabileceğiniz bir ürün. Bu fırsatı kaçırmayın.

CEVAP VER