Hotiç Fobie Düz Sandalet

          Plajda kumsalda, şehirde avm’lerde bu yazın sıcağında hemen her şeyle hangi ayakkabı giyilir? Tabi ki cevap düz sandaletler. Gerek topuksuz yapıları, gerek gösterişleriyle bizi her yerde rahat ve şık hissettiren ürünler olan sandaletler, yaz aylarımızın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Her sezon birbirinden farklı ve güzel tasarımlarıyla dolabımızda yerine yenilerini eklediğimiz bu ürünlere, bu sezon en yeni Hotiç Fobie Düz Sandalet ekleniyor.

Hotiç Fobie Düz Sandalet

          Sandaletler yaz aylarında kolaylıkla kombinleyebildiğimiz ayakkabı türleri arasında yer alıyor. Terliği aratmayan hava alma kapasitesi, bunun yanında terliği bir adım öne taşıyan ve en şık yerde bile göz kamaştıran zarifliği, sandaletleri vazgeçilmezimiz yapıyor. Markaların bu yoğun ilgiye karşılık, her sezon tasarladığı ürünler ise birbiri ile yarışıyor. Ayakkabı deyince adı zarafetle birlikte anılan markalardan olan Hotiç markasının, bu sezon sandalete getirdiği yenilik ise Hotiç Fobie Düz Sandalet ile geliyor.

Hotiç Fobie Düz Sandalet

          Yazın kurtarıcı iki rengi olan, pudra ve gri renk seçeneklerine sahip olan Hotiç Fobie Düz Sandalet hem günlük hayatta, hem de yaz gecelerinde kullanılabilecek bir ürün. Ürünün konforlu fuspet tabanı sayesinde, uzun yürüyüşler artık sıkıntı olmaktan çıkacak. Ön bandında yer alan güpür materyalin üstünde bulunan gold boncuk işleme detayları, tarzınıza yeni bir hava katacak.

          Her haliyle vazgeçilmeziniz olacak Hotiç Fobie Düz Sandalet, Hotiç mağazalarında sizleri bekliyor.

CEVAP VER