Ay-yıldız Afrikan Desenli Atlet Bikini

          Kavurucu yaz sıcakları geldi çattı. Şehirlerde klimalı odalara hapsolduk hepimiz. Diğer bir serinleme yöntemi de, imkânı olanlar için, kızgın kumlardan, serin sulara atlama seçeneği. Hafta sonu öncesi, günü birlik de olsa denize gitme şansı bulanlara şahane bir bikini alternatifimiz var. Bikini, mayo, iç giyim deyince akla gelen ilk markalardan biri olan Ay-yıldız markasının en yeni ürünlerinden biri olan Ay-yıldız Afrikan Desenli Atlet Bikini karşınızda.

Ay-yıldız Afrikan Desenli Atlet Bikini

          Ay-yıldız, 59 yıldır ülkemizde yerini koruduğu mayo, bikini ve iç giyim alanlarında günümüzde de gelişen modayı takip ederek devam etmektedir. Marka kendi üretimlerine ek olarak, pek çok dünya markasına da ülkemizde ev sahipliği yapmaktadır. Her sezon en yeni trendleri takip eden Ay- yıldız markasının bu sezon Ay-yıldız Afrikan Desenli Atlet Bikini ile plajların tozunu attırmaya geliyor.

          Benzerlerinin aksine takım olarak satılan bikini, bu yönüyle oldukça avantajlı. Senenin modası Afrika desenlerine sahip ürün, kabı çıkarılabilen, sırtı çapraz bağlamalı bikini üste sahiptir. Bu özelliği ile sırtınızı destekleyip, konforlu şekilde yüzebilmenizi sağlar. Bikini altı ise yanlardan ince bağlamalı olarak, yine aynı desende tasarlanmıştır.

          Siz de takımlarından vazgeçemiyor ve hala bu yaz bikini almadıysanız, Ay-yıldız Afrikan Desenli Atlet Bikini ürününü kaçırmayın.

CEVAP VER