Melisa Uzunarslan – Bu Gece Kaç Şişe Eder

          Melisa Uzunarslan, müzik sektöründeki eğitimli sanatçılardan biri. Mimar Sinan Üniversitesi’nin konservatuvar bölümünden mezun oldu ve onu popüler anlamda “Doğa İçin Çal 4” isimli projede keman çalarken tanıdık. Ayrıca oda müziği eserlerini sunduğu konserlerle de adını duyuran sanatçı, Teoman’a hem kemanı, hem de vokaliyle eşlik ederek dikkatleri üzerine çekti.

Melisa Uzunarslan-Bu Gece Kaç Şişe Eder-2

          Bu yılın başlarında yayınladığı solo çalışması “Bir Aşk Şarkısı” isimli parça ile de beğeni kazanan Melisa Uzunarslan, bu şarkının söz ve müziğini kendi yapmış, aranjeyi ise Safa Hendem ile birlikte yapmıştı. Prodüktör olarak ise Teoman görev almıştı.

          Bu kez “Bu Gece Kaç Şişe Eder” isimli yeni şarkısı ile yeni bir çıkış yapan şarkıcı, aranje ve prodüktör kısımlarında yine aynı isimlerle çalıştı. Bu isimlere ek olarak Mehmet Cem Ünal mix çalışmasını üstlendi. Şarkının söz ve müziği de yine kendine ait.

          Şarkı için çekilen klip, Mehmet Hakyemez yönetmenliğinde ve aynı gün içerisinde tamamlandı. Yayınlandığı günden itibaren de binlerce kişi tarafından izlenerek popüler şarkılar kategorisine giriş yaptı.

CEVAP VER