Ebru Polat – Hava Çok Sıcak

          Yaz sıcaklıkları birçok ülke ve şehirden insanı olumsuz etkilemiş durumda bugünlerde ve tatil yapma fırsatı bulanlar bir nebze olsun soluk alabiliyor. Pop müziğin sevilen isimlerinden Ebru Polat, tam da gündeme uygun bir şarkıyla yeniden müzik piyasasının gündemine düştü. “Hava Çok Sıcak” isimli şarkı, renkli klibi ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

          Şarkının sözleri Ebru Polat’ın kendisine ait. Beste Pınar Çubukçu’ya ait. Düzenleme kısmında ise Caner Tepecik görev almış. Albüm fotoğraflarını çeken isimse Emir Tan.

          Şarkı için çekilen klibin yönetmenliğini Teoman Topçu üstlendi. Renkli dekorlar kullanılarak oldukça güzel bir atmosfer oluşturuldu. Onur Özışık’ın sanat yönetmenliğini yaptığı klipte şarkıcının imaj danışmanı ise Rabia Yaman oldu.

          Klibe eğlenceli bir ambiyans katan etken, seçilen birbirinden eğlenceli oyuncaklar oldu. Böylece şarkı ve Ebru Polat oldukça sempatik bir ambiyans kazanmış oldu. Ayrıca klipte görev alan erkek dansçılar da şarkıcıya eşlik ederek bütün bunları perçinlemiş oldu.

          “Hava Çok Sıcak” şarkısı ile yeni bir çıkış yapmayı hedefleyen Ebru Polat’ın bunu başarıp başaramayacağını ise zaman gösterecek.

CEVAP VER