Soner Arıca – Kaçalım

          90’lı yıllarda bir anda çıkış yaparak popüler olan şarkıcılar arasında Soner Arıca da vardı. O dönemin romantik parçaları içerisinde onun şarkıları hala hatırlananlar arasında ve sonrasında da yeni şarkı ve albümlerle kariyerini devam ettirdi şarkıcı. Günümüzde müzik ve yayıncılık internetin yaygınlaşması ile büyük bir dönüşüm geçirdi ve güne ayak uydurabilen eski müzisyenler aynı şekilde gündemde kalabiliyorlar. Soner Arıca bu konuda sıkıntı yaşamayan isimlerden biri olarak gösterilebilir.

Soner Arıca-Kaçalım-en yeni şarkılar-2

          Şarkıcı, bu kez “Kaçalım” isimli bir single çalışması ile yeni bir çıkış yaptı. Aynı isimli şarkının söz ve müziği şarkıcının kendisine ait. Düzenleme kısmında ise Enver Günen görev aldı.

          Ayrıca şarkının remix versiyonları da single içerisinde yer buldu. Soner Arıca bunun için Kaan Gökman, Suat Ateşdağlı ve Catwork ile çalıştı ve albümü daha renkli bir hale getirdi.

          Yaz dönemi ile birlikte yayın bulan albümler arasına giren single, yılın hitleri arasında olmaya aday. Soner Arıca’nın yaptığı bu yeni çıkışla birlikte sahneler ve gece hayatı da epey renklenecek diyebiliriz.

CEVAP VER