Şampiyon – Hadise

          Hadise, yıllar önce Belçika’dan gelen bir şarkıcı olarak büyük ilgi görmüştü. Sesiyle olduğu kadar güzelliği ile de beğeni kazanan şarkıcının popüler bir isim olması da çok gecikmedi. On yıldan beridir popülerliğini ve sempatisini her geçen gün artıran Hadise, televizyon programları ve jüri üyeliklerinin de aranan isimlerinden. Hayranları yer aldığı projelerin tümünde kendisine tam destek veriyor.

Hadise-Şampiyon-en yeni şarkılar-2

          Şarkıcı ile ilgili en büyük gelişme ise uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü yeni albümü. “Şampiyon” isimli albümü ile sevenleriyle yeniden buluşan Hadise, aynı zamanda pop müzik piyasasına da yeni bir hareket getiriyor. Yaz aylarında ekranlarda ve mekanlarda çalınacak şarkılar arasına da yeni parçalar katılıyor.

          Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanan albümde toplam 9 şarkı bulunuyor. Bunlar sırasıyla şöyle: Farkımız Var, Telefon Rehberi, Sıfır Tolerans, Aşk Dediğin, Rezerve, Kafa Tutuyor, Şampiyon, Sıfır Tolerans (Mahmut Orhan Remix) ve Şampiyon (Gürcell Remix).

          Şimdiden heyecan yaratan albümün yankıları çekilecek kliplerle birlikte daha fazla gündeme gelecek. Şarkıcıyı yeniden sahnelerde görmek isteyen herkes için albümün güzel bir haber olduğu açık.

CEVAP VER