Örümcek-Adam: Eve Dönüş

          Tüm dünyaca ilgi görüp benimsenmiş karakterlerden biri de Spider-Man ya da dilimizdeki adı ile Örümcek-Adam. Önceki filmleriyle bir kez daha kitlelerde heyecan uyandıran yapım, bu kez “Örümcek-Adam: Eve Dönüş” filmiyle vizyona giriyor. Aylardır yayınlanan fragmanlarla büyük beklenti yaratan film, artık ülkemizdeki hayranları ile buluşmak üzere.

Örümcek Adam-Eve Dönüş-en yeni filmler-2

          Filmin yönetmeni Jon Watts. Senaryoda ise yönetmenle birlikte Chris McKenna, Erik Sommers, Jonathan Goldstein ve John Francis Daley çalıştı. Müziklerde ise Michael Giacchino imzası var.

Örümcek Adam-Eve Dönüş-en yeni filmler-3

          Oyuncu kadrosunda Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Laura Harrier, Martin Starr, Jon Favreau, Michael Chernus ve Donald Glover gibi isimler bulunuyor.

Özet:

          Bir yandan elde ettiği başarılar neticesinde kendini göstermek isteyen, bir yandan da farklı görevleri olan Peter, Demir Adam ile sıkı bir dostluk içerisindedir. Halası May’in yanında yaşamakta ve yaşıtları gibi okula devam etmektedir. Fakat onun asıl isteği dünyanın daha güveni bir yer olmasını sağlamaktır. Çok geçmeden yaşadığı yere farklı bir düşman gelir ve bu defa tüm sevdikleri için de riskli bir durum oluşmuştur.

 

CEVAP VER