Natalia – Bugün Benim Doğum Günüm

          Yıllar önce Mustafa Sandal ile birlikte düet yaptığı “Aşka Yürek Gerek” isimli şarkı ile adını duyuran Natalia, o dönem epey dikkat çekmeyi başarmıştı. Nitekim söz konusu şarkı da uzun bir süre listelerin üst sıralarında yer almıştı.

          Natalia’nın müzikteki ilerleme serüveni sadece Türkiye ile sınırlı değil üstelik. On yıla yakın bir süre önce İngiltere’de albüm çalışması yapmış ve en iyi çıkış yapan isimler arasında ilk sıraya yerleşmiş ve bir de ödül almıştı.

          Aynı ülkede müzik çalışmalarına devam eden Natalia, uzun sayılabilecek bir aranın ardından yeniden ülkemiz müzik piyasasına döndü ve “Bugün Benim Doğum Günüm” isimli şarkısı ile yeniden müzikseverlerle buluştu.

          Şarkının sözlerini ünlü müzisyen Rojin yazdı. Christos Dantis ise müziklerini yapan isim oldu. Şarkıya bir de klip çekildi ve sosyal medya üzerinde epey ilgi çeken klipler arasına katılması çok uzun sürmedi. Klibin yönetmenliğini üstlenen isim ise  Rodi Güzeldir.

          Yurt dışında gördüğü ilgiden sonra ülkemize yeniden iddialı bir şekilde dönen Natalia, yaz sezonunda yeniden fırtınalar estirmeye hazırlanıyor.

CEVAP VER