Mine

          Yarın vizyona girecek filmler arasında yer alan “Mine”, savaş, dram ve gerilim unsurları ile bezeli tema ve senaryosuyla sinemaseverlerin ilgisini çekebilecek türden bir film. Gösterime girmesi yaz aylarını bulmasına rağmen sinema salonlarında vakit geçirmek isteyenlerin tercihleri arasına alabileceği özellikleri içerisinde barındırıyor. İki yönetmen tarafından çekilmiş olması da filmi farklı kılan detaylardan biri.

Mine-en yeni filmler-2

          ABD yapımı filmin yönetmenliğini Fabio Guaglione ile Fabio Resinaro üstlendi. Bu iki isim yine senaryo kısmında da birlikte çalıştı. Müziklerde ise iki müzisyenin imzası var: Andrea Bonini ve Luca Balboni.

Mine-en yeni filmler-3

          Oyuncu kadrosunun başta gelen aktör ve aktrislerinde ise Armie Hammer, Tom Cullen, Annabelle Wallis, Clint Dyer, Juliet Aubrey, Geoff Bell, Inés Píñar Mille, Luka Peros, Agustin Rodriguez, Daniel Sandoval gibi isimleri görüyoruz.

Özet:

          Bir suikast gerçekleştirmesi için görevlendirilen bir asker, hedefine ulaşamaz ve kaçmak zorunda kalır. Savunmasız bir şekilde ulaştığı yer ise çölden ibarettir. Bu haliyle oldukça çaresiz bir durumda kalmıştır ve burada hem ruhsal, hem de fiziksel güçlükler onu beklemektedir.

CEVAP VER