Lancome Monsieur Big Maskara

Lancome Monsieur Big Maskara

          Maskara denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Lancome, en yeni, en genç ve en enerjik maskaraMonsieur Big Maskara ile karşımızda!

          Güzel gözler ve kirpikler ifademizin en güçlü yanlarından biridir. Bu sebeptendir ki onları daha da güzel göstermek adına denemediğimiz maskara kalmıyor. Hatta aradığımız maskarayı bulamadığımızda takma kirpilere dahi başvurabiliyoruz.  Çünkü göz makyajının en önemli vitrini her zaman maskaradır. Maskaraların anında bakışlarımızı daha canlı ve aydınlık göstermesi, onları bizim için vazgeçilmez kılıyor. Şimdi ise Lancome’un takma kirpik etkisi yaratan, herkesin konuştuğu yeni maskaraMonsieur Big ile tanışmaya hazır mısınız?

          Lancome Monsieur Big Maskara isminden de anlaşılacağı gibi büyük ve hacimli kirpikler vaat ediyor. İlk fırça darbesiyle birlikte Monsieur Big Maskara, yoğun pigmentleri sayesinde oldukça siyah bir görünüm veriyor. 12 kata kadar hacimli kirpikler sunan Monsieur Big Maskara ile kirpikleriniz daha önce hiç görünmediği kadar büyük görünecek!

          Monsieur Big Maskaranın fırçası yumuşak fiberlerden oluşuyor. Böylece her bir kirpiği tek tek ayırıp kaldırıyor ve topaklanmanın da önüne geçiyor. 24 saate kadar kalıcılık sağlayan Monsieur Big, gün içinde makyaj tazelemeye vakit bulamayacağınız zamanlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir maskara aynı zamanda. Üstelik topaklanma ve bulaşmaya dayanıklı!

          Makyaj severlerin dilinden düşüremediği bu maskarayı sizlerle tanıştırdık. Eğer siz de henüz kirpiklerinize en uygun maskarayı seçemediyseniz Lancome’un internet sitesini ziyaret edip tanışma boyuna bir göz atabilirsiniz.