Katliam Günü

          Sıcak yaz günleri ve bayramın birleşmesiyle çoğu kişi yazlık sahillere doğru tatile çıktı fakat bu imkanı bulamayan ve sinema salonlarında sakince film izlemek isteyenler için alternatifler mevcut. Hollanda yapımı “Katliam Günü” ya da özgün adı ile “The Windmill Massacre”, korku filmi izleyicilerinin değerlendirebileceği bir eser.

Katliam Günü-en yeni filmler-2

          Filmin yönetmeni Nick Jongerius. Senaryoda Chris W. Mitchell ve Suzy Quid imzası var. Ayrıca filmin yönetmeni de onlara katkı sağlamış. Müziklerde ise Erik Jan Grob görev almış.

Katliam Günü-en yeni filmler-3

          Oyuncu kadrosundaki başlıca isimlerse Noah Taylor, Patrick Baladi, Charlotte Beaumont, Ben Batt, Fiona Hampton, Bart Klever, Tanroh Ishida, Kenan Raven ve Adam Thomas Wright.

Özet:

          Avustralya’da doğup büyüyen Jennifer, geçmişiyle ilgili sorunları olan ve bundan kurtulmaya çalışan bir kadındır. Bu sırada karşısına bir tur gezisi çıkar. Tur kapsamında Hollanda ve bu ülkedeki yel değirmenleri ziyaret edilecektir. Yolculuk sırasında tur otobüsü kaza yapar ve bir yere sığınmak zorunda kalırlar. Fakat burası uğursuzluğu ile bilinen bir yel değirmenidir ve geçmişte bir değirmenci burada şeytanla anlaşma yapmış, insanların kemiklerini öğütmüştür. Bir süre sonra bazı yolcular kaybolmaya başlar ve genç kadın kaybolanların ortak bir noktası olduğunu fark eder.

 

CEVAP VER