Erkan Güleryüz – Gel Barışalım Artık

          “Gel Barışalım Artık”, yıllar önce Sezen Aksu’nun yazdığı bir şarkı olarak Sertab Erener tarafından seslendirilmişti. Hüzünlü sözleri ve müziği ile dikkat çeken şarkı, o günlerden bugüne kadar geldi ve hala unutulmayan şarkılar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıllarda Sezen Aksu’nun kendisinin de şarkıyı seslendirmesi bunda büyük rol oynadı diyebiliriz. Zira o da en az kadar Sertab Erener kadar güzel bir performans göstermişti.

Erkan Güleryüz-Gel Barışalım Artık-en yeni şarkılar-2

          Şarkının hala popüler olduğunun göstergelerinden biri de Erkan Güleryüz tarafından seslendirilmesi oldu. SN Müzik etiketi taşıyan “Organik” isimli albümünde bu şarkıya da yer veren Güleryüz, geçtiğimiz günlerde bir klip çekerek şarkıyı yeniden gündeme getirdi.

          Dijital ve sosyal medyada yer bulan şarkı kısa sürede dikkat çekerek büyük bir beğeni kazandı. Nostaljik bir tat bırakan eser, daha uzun yıllar birçok kişi için değerli olacak.

          Sahnelerdeki programlarıyla tanınan Erkan Güleryüz ise bu sezonda yine geceleri coşturan isimlerden biri olacak. Sezon sonunda ise yeni albüm için kollar sıvayacak ve çalışmalarına hız verecek.

CEVAP VER