Deniz Seki – Şükür Kavuşturana

          Deniz Seki uzun yıllardır pop müzik dünyasının en gözde yorumcularından biri ve kariyerine tam sekiz albüm sığdırdı. Fakat talihsiz bir şekilde hapis cezası aldığından beri ismi ne yazık ki bu olayla anılır oldu. Geçtiğimiz günlerde özgürlüğüne kavuşan şarkıcı, içerideki günlerinde de boş durmadığını ifade etti ve hiç vakit kaybetmeden müzik çalışmalarına başladı. “Şükür Kavuşturana” isminde, iki şarkıdan oluşan bir single çalışması ile yeniden gündeme gelen Seki, Seyhan Müzik etiketi ile yayınlanan bu albümle yeni bir başlangıç yapıyor.

          Albümdeki iki eser de şarkıcının kendisine ait. Aranje kısmında ise ülkemizin en ünlü iki aranjörü olan İskender Paydaş ve Ozan Çolakoğlu görev aldı. Bu tercihlere bakarak dahi ne kadar iddialı bir proje olduğunu kestirebiliriz.

          Deniz Seki dokuzuncu albüm hazırlıklarına ise şimdiden başlamış durumda. Önceki albümlerde olduğu gibi yine kendi yazıp bestelediği şarkılar da albüm içerisinde yer bulacak.

          Sevenlerine yaşadığı zor günler ve müzikle ilgili çalışmalarından da bahsettiği duygusal bir not yazan şarkıcı, güzel günler görmek için tüm gücüyle çalışıyor.

CEVAP VER