Bu Bizim Hikayemiz

          Edebiyat dünyası içerisinde gerilim ve cinayet romanlarının yoğun ilgi gören bir kategoride olduğunu söyleyebiliriz. Sinema tadındaki öykülerden hoşlanan ve sayıca hiç de azımsanamayacak bir okuyucu kitlesi var zira. Tüm dünyada geçerli olan bu durum, ülkemiz için de pek farklı değil.

          Türün son dönem kitapları arasına giren “Bu Bizim Hikayemiz”, akıcı temposu ve giderek artan gerilimi ile meraklılarına güzel bir okuma keyfi vaat ediyor.

          Beş tane genç erkeğin avlanmaya gitmeleri ile başlayan roman, içlerinden birinin ölmesi ile farklı bir seyir alıyor. Geride kala dört kişi dikkatleri üzerine çekiyor ve bölge savcısının yanında staj yapan bir kadının radarına giriyorlar. Dava bitirilmek istense de, o suçlunun peşine düşüyor ve yüzeyde görünenlerin gerçeklerden çok farklı olduğunun ayırtına varıyor.

          Ashley Elston’un kaleme aldığı kitap, Ezgi Kızmaz tarafından dilimize çevrildi. Okurlara ulaştırma görevini ise Yabancı Yayınevi üstlendi.

          Yurt dışında geniş bir karşılık bulan ve otoritelerden tam not alan eser, ülkemizde de aynı başarıyı yakalayabilecek bir kapasiteye sahip.

CEVAP VER