Aliouz – New Life

          Popüler müzik kültürü içerisinde adı her zaman duyulmasa da, Aliouz kendi müzik yolculuğunda ilerleyenlerden biri. Söz yazarlığı, bestecilik ve prodüktörlük yapıyor ve bu çalışmalarını yaklaşık yirmi yıldır uluslararası boyutta gerçekleştiriyor.

          Adından da anlaşılacağı üzere İngilizce sözlerden oluşan “New Life” şarkısı ile müzikseverlerin karşısına çıkan şarkıcı, Urbanition Records etiketiyle yayınladığı single için ayrıca bir klip çekti. Sosyal medyada yayınlanan klip ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Mekan olarak seçilen şehir ise birçok sanatçının tercihi olan İstanbul ve onun hayatın her yönüne misafirlik eden sokakları oldu.

          “New Life” şarkısının söz, müzik ve aranjesi şarkıcının kendisine ait. Klip için yapılan teknik çalımalar ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Soundpicnic tarafından gerçekleştirildi.

          Öte yandan, ilerleyen zamanlarda Aliouz ismini ve çalışmaları ile daha sık karşılaşacağız. Şimdiden bir cover çalışması için kolları sıvayan müzisyen, yine bir single ile dinleyenlerinin huzurunda olacak. Ayrıca yılın son ayları itibari ile yeni bir albümün gelme olasılığı da bir hayli yüksek. Şimdilik sözünü ettiğimiz şarkıyı dinleyip diğerlerini bekleyeceğiz.

CEVAP VER