3 Nesil

          3 Nesil, uzun zamandır vizyona girmesi beklenen ve kadın oyuncularının performansı ile bol övgü alan bir film. ABD’nin New York şehrinde yaşayan ve üç nesilden fertlerin bulunduğu bir ailenin zor bir konu karşısında yaşadıklarını ele alan film, dram ve komedi özellikleri taşıyan bir öyküye sahip.

3 Nesil-en yeni filmler-2

          Filmin yönetmeni Gaby Dellal. Senarist Nikole Beckwith senaryoda görev alan isim. Müzikler Susan Jacobs süpervizörlüğünde West Dylan Thordson tarafından yapılmış.

3-Nesil-en-yeni-filmler-3

          Oyuncu kadrosundaki başroller arasında en çok dikkat çeken isim Naomi Watts. Ona eşlik eden diğer oyuncular ise Elle Fanning, Susan Sarandon, Linda Emond, Tate Donovan, Marcos A. Gonzalez, Andrew Polk, Ira Jackson, Antonio Ortiz ve Marquis Rodriguez gibi isimler.

Özet:

          Genç bir kız olan Ray, çocukluğundan beri erkeksi özelliklere sahiptir ve artık cinsiyet değiştirerek erkek olmaya karar vermiştir. Bunun için hormon tedavisi almaya hazırlanmaktadır. Önündeki en büyük engel ise bütün bunları yasal bir şekilde yapmasının ailesinin iznine tabi olmasıdır. Annesi Maggie, babasından ayrılmıştır ve bu iş için onu bulmak zorundadır. Büyükannesi lezbiyen olsa da bu cinsiyet değişikliğini içselleştirmekte zorlanmaktadır. Nihayetinde her biri kendini sorgulayacak ve yaşananları kabullenmeye çalışacaktır.

CEVAP VER