Maybelline Master Blush Allık Paleti

          Allık birçok kadın için makyajın demirbaşıdır. Çünkü allık eşittir sağlık! Özellikle yazın, hele de biraz bronzlaşmış iseniz, allık güzelliğinize güzellik katar, ışıltınızı ortaya çıkartır. En Yenileri ekibi olarak en yeni ve en güzel ürünlerden birini bugün sizler için seçtik. Gelin Maybelline Master Blush Allık Paleti’ni tanıyalım.

Maybelline Master Blush Allık Paleti

          Allık, yanakları renklendirmek ve yüze sağlıklı bir ifade vermek için makyajın en gerekli parçalarından biri. Yaz sıcağını ve güneşini göz önünde bulundurduğumuzda, yaz aylarında normalden çok daha hafif makyajlara yöneliriz. Bu nedenle odaklanmamız gereken en önemli konulardan biri de allıklar. Öyle bir allık düşünün ki, sahip olmak istediğiniz tüm renkleri bir palette toplamış. Yeni Maybelline Master Blush’ı karşı konulmaz kılan da işte bu! Bir kadının makyaj çantasında olması gereken üç basic renk de Maybelline Master Blush Allık Paleti’nde var! Bonus olarak bir de aydınlatıcı mevcut. Tam da tatile çıkarken yanınıza almak isteyeceğiniz ve tüm işinizi görecek bir ürün olmuş.

Maybelline Master Blush Allık Paleti

          Maybelline Master Blush Allık Paleti yüksek pigmentli yumuşak renklerin bir araya gelmiş hali. İster sadece makyaj aşığı olun ister profesyonel, bu muhteşem palet ayaklarınızı yerden kesecek!

Maybelline Master Blush Allık Paleti

          Allık kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey, yüzünüzdeki renklerle bir harmoni yaratmak olmalı. Eğer biraz bronzlaştıysanız, öncesinde ten makyajı yapmanıza bile gerek kalmayabilir, bir allık size yeter. Maybelline Master Blush Allık Paleti’ndeki pembe tonlardaki allıklar yüzünüzdeki sıcaklığı daha da vurgulamanızı sağlayacaktır. Eğer daha beyaz tenliyseniz, paletteki şeftali tonundaki allık ise doğal bir hava yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Maybelline Master Blush Allık Paleti

          Evet, yanaklara renk vermeden makyajı tamamlamış saymıyoruz. Yanaklarınıza hem güzel bir renk, hem de şık bir parlaklık vermek isterseniz size önerimiz yeni Maybelline Master Blush!

CEVAP VER