Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30

          Sahil kıyılarına inmeye, deniz kenarlarındaki tatillerimizi yapmaya başladık. Peki, plaja gitmeden, plaj kenarında ve sonrasında yüzünüzü, cildinizi nasıl koruyacağınız konusundaki hazırlıklarınız tamam mı? Eğer hala eksikleriniz varsa sizi yeni bir ürün ile tanıştıralım: Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30 bugün En Yenileri’nin konuğu.

Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30-en yeni yüz kremleri

          Kiehl’s markasının ikonikleşmiş ürünlerinden olan Ultra Facial Cream şimdi yeni SPF30 güneş koruması ile karşımızda. Ultra Facial Cream’in formülünden ilham alınan Ultra Facial Cream SPF30, hafif yapılı, hızla emilen ve cildinizin uzun süre nemli kalmasını sağlayan bir nemlendirici.

Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30-en yeni yüz kremleri

          Artık biliyorsunuz ki nem demek bir cilt için her şey demek. Cildinizin temiz olduğu kadar nemli olması da sağlıklı olabilmesi için en temel etkenlerden biri. Dolayısıyla, her gün ona ihtiyacı olduğu nemi, su içmenin yanında dışarıdan bir takım ürünlerle de sağlamalıyız. Özellikle yaz aylarında cildinizi nemlendirirken güneşin zararlı etkilerinden de korumayı ihmal etmemelisiniz. Yağlı dokuya sahip olmayan Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30 tam da yaz ayları için ideal bir ürün olmuş.

 

Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30-en yeni yüz kremleri

          Lekelerin en büyük düşmanı güneş ancak SPF’li ürünler de cildimizin dostu ve hayat kurtarıcısı. Yeni güneş koruması ile Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30, cilde zarar veren UVA ve UVB ışınlarından korunmanıza yardımcı olur.

          Markanın diğer tüm ürünleri gibi doğal içeriklere sahip yeni Kiehl’s Ultra Facial Cream SPF30 nemlendirici, doğal bitki özleri içeren formülü ile cildi gözle görülür bir şekilde nemlendirir, cildinizi yumuşak ve pürüzsüz hissettirirken sağlıklı bir görünüm kazandırır. Siz de bu yaz taze içerikleri ile bu nem kahramanınızı yanınızdan ayıramayacaksınız!

CEVAP VER