Colin’s Denim Pantolon

          Yaz ayları pek çok aktivite, eğlence ve özel günlerin yaşandığı zamanlardır. Bu yoğun koşturmaca sonunda kendi özgür benliğimize döndüğümüzde, içinde rahat hissettiğimiz ürünleri giymek isteriz. Böyle zamanların kurtarıcı olan jeanlar, yıllardır hepimizin vazgeçilmezi. Colin’s markasının en yeni ürünlerinde de Colin’s Denim Pantolon bu yaz ayağımızdan çıkarmayacağımız bir ürün olmaya geliyor.

Colin's Denim Pantolon

          İş elbisesinden günümüze uzun bir yol kat eden denim ürünler, her geçen gün bir yenisi ile hayatımıza girmeye devam ediyor. Denim ürün deyince akla gelen ilk markalardan biri olan Colin’s bu sezon yine birbirinden trend ürünüyle dikkatleri üzerine çekti. Markanın en yeni ürünlerinden Colin’s Denim Pantolon ise bugünkü konuğumuz.

Colin's Denim Pantolon

          Tamamı pamuk kumaştan üretilen pantolon, yazın sıcaklarda bizi yakmayacak bir ürün. İki paçasında da sezonun modası aşınma detayları olan ürün, son derece tarz duruyor. Bu detaylara ek olarak, bir paçasında yoğun olarak, diğerinde ise daha az kullanılan beyaz boncuk detayları, ürünü şıklaştırmış.

          Orta bel hizasında tasarlanan Colin’s Denim Pantolon, hemen hemen tshirt ile kolaylıkla kombinlenebilir. Boyfirend kategorisinde yer alan ürün, Colin’s ‘in 893 Julia kalıbı ile satışa sunulmuş. Paçalarında bileklerin üzerinde kapri kesim ve katlama detayı kullanılmış.

          Tüm detaylarıyla tek başına star parça olan pantolonu, markanın mağazalarında ve internet sitesinde bulabilirsiniz.

CEVAP VER