Network Zincirli Çanta

          Yazın yanımızda taşıdığımız, vazgeçemediğimiz tek aksesuar çantalarımız. Yalnız sıcakta taşıdığımız çantaların boyutları bizi sıkıyor. Bu nedenle bizi daraltmayacak kadar küçük ama işlevini koruyacak kadar da büyük bir çanta arıyoruz. İşte biz o çantayı sizin için bulduk. Network markasının en yeni ürünlerinden biri olan Network Zincirli Çanta bugünkü konuğumuz.

Network Zincirli Çanta-en yeni çantalar

          Çanta bir kadın için olmazsa olmaz. Hemen her şeyin içinden çıkabileceği bu kendi küçük işlevi büyük parçalar hayat kurtarıcımız. Fakat yazın çantaları taşımaktan çok da keyif almıyoruz. Bunun nedeni, büyük ve çoğu zaman bu nedenle ağır olmaları oluyor. Yaz için bizi bu dertten kurtaracak bir ürün Network markasından geliyor. Network Zincirli Çanta neredeyse her kombininizle uyabilecek, bu yaz yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün olabilir.

Network Zincirli Çanta-en yeni çantalar

          Adı üzerinde sapı zincirli olan Network Zincirli Çanta, aynı zamanda bu zincirlerin içinden geçen kumaş detaylara da sahip bir ürün olarak tasarlanmış. Böylece omzunuzu acıtmayacak bu ürün, bronz, siyah ve saks mavisi renk seçenekleriyle üretilmiş. Yani yazın en çok tercih edeceğimiz renk alternatiflerini içinde barındırıyor. Arkası düz olan modelin, önünde yarım bir kapitone kullanılmış. Tek göze sahip ürün, derinliği ile oldukça kullanışlı bir çanta alternatifi.

          Dolabınızda her çeşidiyle, zamansız parçalarınız arasında yer alacak Network Zincirli Çanta, markanın sitesinde ve mağazalarında sizleri bekliyor.

CEVAP VER