Maybelline Master Conceal Kapatıcı

          Kapatıcılar kimimizin en yakın dostu, kimimizin kurtarıcısı, kimimizin de henüz tanışmadığı ürünlerden biri. Fakat şunu söyleyebiliriz ki, kapatıcıların makyajın demirbaşı olduğu bir gerçek. Kapatıcılar, makyajın görülmez kahramanlarıdır. Cilt kusurlarını gizleyen ve yüze aydınlık bir hava katan bu makyaj ürünlerini biz çok seviyoruz. Şimdi ise ülkemize yeni gelen ve şimdiden favorimiz olmaya aday Maybelline’in en yenisi Master Conceal Kapatıcı ile tanışma zamanı.

Maybelline Master Conceal Kapatıcı-en yeni kapatıcılar

          İster gözaltı morlukları, ister burun ve yanaklardaki kızarıklıklar veya aniden çıkan sivilceler, bunların görünmez olmasını sağlayan kapatıcılar her kadının makyaj çantasında olması gereken ürünlerden biri. Yeni Maybelline Master Conceal Kapatıcı, kusurları ve koyu halkaları kamufle etmede etkili bir ürün olarak adından söz ettiriyor.

          Gözaltlarımız maalesef yaşımızı en çok ele veren bölgelerden biri. Ya da uykusuz ve yorgun olduğumuzu gözaltlarımızdan hemen okuyabilirisiniz. Cilt renginize uygun iyi bir kapatıcı ile anında genç görünmek ve yorgunluğunuzu silip atmak mümkün. Maybelline Master Conceal Kapatıcı, tam örtücü yapısıyla gözaltlarınızda ağırlık yapmadan sabitleniyor ve yüzünüze canlılık ve aydınlık katıyor.

          Yabancı bloggerların konuştuğu bu meşhur kapatıcı sonunda Türkiye’ye geldi! Siz de ince yapılı, kapatıcılığı yüksek ve sizi olduğundan daha canlı gösterecek bir kapatıcı arayışındaysanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz. Hem uygulama kolaylığı sağlayan hem de cep dostu olan Maybelline Master Conceal Kapatıcı bizim favorilerimiz arasına girdi bile!

CEVAP VER