Fauv Studio Elvira Mayo

          Bugünkü yazımız trend takipçilerine özel bir yazı. Plajda herkesle aynı giyinmek istemeyen, alışılmış modellerin dışında ürünler bekleyen takipçilerimizi oldukça farklı bir marka ile tanıştırıyoruz. 2017 yılındaki en iyi mayo ve bikini markaları arasında, ilk beşin arasına giren Fauv Studio markası bugünkü konuğumuz. Markanın 2017 koleksiyonunda duyurduğu en yeni modellerinde biri olan Fauv Studio Elvira Mayo karşınızda.

Fauv Studio Elvira Mayo-en yeni mayolar

          2016 yılında İstanbul’da, tasarımcı Gözde Tekin tarafından kurulan Fauv Studio markası, modayı sanatı katmayı amaçlayan markalardan. 2017 yılında mayo ve bikini koleksiyonuyla adından söz ettiren marka, bizim de Fauv Studio Elvira Mayo ürünüyle dikkatimizi çekti.

Fauv Studio Elvira Mayo-en yeni mayolar

          Fauv Studio Elvira Mayo öncelikle oldukça feminen bir ürün. Boynunda altın rengi bir metal yer alan üründe, zarif bir göğüs dekoltesi bulunuyor. Üstü pudra renk olan ürün, alt kısmı siyah renk ile devam ettirilmiş. Bu biçimiyle yüksek bel bir alt ile bir top kombinlemiş gibi durarak farklılık yaratıyor. Arkası tamamen açık olan bu ürün, bir mayodan çok seksi bir giysi gibi gözükmesiyle sizi cezp edebilir.

Fauv Studio Elvira Mayo-en yeni mayolar

          Kapsamını plajla sınırlı tutmayan marka, cover-up, şort, kimono, gömlek gibi parçalar da tasarlıyor. Markayı diğerlerinden ayıran mayo modellerindeki özellik bir açıdan geçmişi yansıtması olmuş. Geçmiş yıllarda yapılan havuz başı partilerden ilham alan Fauv Studio, sadece mayonun kalitesini değil, ayrıca plajda hoş gözükmeyi de vaat ediyor. İlginizi çektiyse markanın sitesinden Fauv Studio Elvira Mayo ve daha birçok modeline ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER