Sancak – Gel Sen Sabret

          Yaklaşık on yıl önce “Orkestral Depresyon” adını verdiği albümle müzik piyasasına giriş yapan Sancak, farklı müzik çalışmaları ile de adından söz ettirmişti. Genelde iki yıllık periyotlarla yeni albümler çıkardı ve her albümle birlikte dinleyici sayısını da artırmayı başardı. Sosyal medyada izlenme sayısının oldukça önemsendiği günümüzde kliplerini milyonlarca kişiye ulaştırmayı da bildi. Aynı zamanda konser maratonu ile de kariyerini genişletmeyi sürdürüyor.

          “Gel Sen Sabret”, şarkıcının son çalışması olarak müzik gündemindeki yerini aldı. Şarkının söz ve müziği ona ait ve aranje kısmında ise Çağlar Kocatepe görev aldı. DokuzSekiz Müzik etiketi ile yayınlanan şarkı kısa sürede beğeni kazandı.

          Şarkı için çekilen klibin yönetmenlik koltuğunda oturan isimse Serdar Borcan. Klibin de en az şarkı kadar sevildiğini de söyleyebiliriz.

          Bu çalışmanın yanısıra yeni albüm için de hazırlıklarını sürdüren şarkıcı, titiz bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Her yeni albüm gibi bu albüm de birçok müziksever tarafından merakla bekleniyor. Geçmişteki rakamlara ulaşılıp ulaşılamayacağını ise zaman içerisinde göreceğiz.

1 YORUM

CEVAP VER