Number 1 Summer Hits 2017

          Müzik piyasasının değişmeyen geleneklerinden bir tanesi de en iyi parçaların bir araya getirildiği albümler. “Karışık kaset” dönemini yaşayan ve hatırlayanların daha iyi bileceği bu durum, teknolojinin müzik piyasasına da level atlatmasına rağmen pek değişmedi. Farklı olarak karışık kasetleri genellikle dinleyicilerin kendileri oluştururdu, bugünse birçok şey gibi bu albümler de hazır alınıp dinleniyor.

          Radyo ve televizyonlarda sadece müzik üzerine yayın yapan kanallar büyük bir kitleye hitap ediyorlar. Dolayısı ile en çok dinlenen ve sevilen albüm ve şarkı istatistiğini de onlar tutuyor, hatta bazen belirleyici de oluyorlar.

          NR1 Medya Group, yabancı müzik kategorisinde uzun yıllardır ülkemizde söz sahibi olmayı başarmış bir kuruluş. Radyo istasyonu ve televizyon kanalı ile her yabancı albüm ve şarkıcıyı müzikseverlerle buluşturuyorlar. Hazırlamış oldukları “Number 1 Summer Hits 2017” albümü ile en sevilen hit şarkıları dinleyicilere yeniden ulaşıyor. Projeyi Yeni Dünya Müzik ile birlikte kotardılar ve yabancı müzik dinleyicileri için güzel bir yaz albümü ortaya çıktı.

          Toplam 21 şarkı ile oluşturulan albüm, yolculukları ve tatil mekanlarını şenlendirmek üzere dinleyicilerini bekliyor.

CEVAP VER