Koton Düğme Detaylı Elbise

          Koton‘la şimdi de elbise moda. Senenin adından en çok söz ettiren markalarından biri olan Koton, hiç durmadan yeniliklerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yine Fahriye Evcen ile yepyeni bir elbise koleksiyonu hazırlayan marka, reklam filmleriyle ilgi çekmeyi başardı. Koleksiyonun en yeni ürünlerinden biri olan, aynı zamanda reklam filminde Fahriye Evcen‘in üzerindeki ürün olan, Koton Düğme Detaylı Elbise bugün konuğumuz.

Koton Düğme Detaylı Elbise-en yeni elbiseler

          Yılın moda trendlerini belirleyen markalar arasında yer alan Koton markası, yaz aylarının vazgeçilmezi olan elbiselerle yoluna devam ediyor. Koton‘un birbirinden renkli, yepyeni elbise tasarımları, hem moda detayları üzerinde bulunduruyor, hem de erişilebilir fiyatlara sizlere ulaşıyor. Bu koleksiyonda bizim de dikkatimizi çeken Koton Düğme Detaylı Elbise ürününü sizler için inceliyoruz.

Koton Düğme Detaylı Elbise-en yeni elbiseler

          Reklamlarda Fahriye Evcen‘in üzerinde görür görmez vurulacağınız Koton Düğme Detaylı Elbise, kullandığınız aksesuarlarla her yere giyebileceğiniz oldukça gösterişli bir ürün. Özellikle kırmızı rengiyle içinizi ısıtacak bu ürünün, tamamı pamuk kumaştan üretilerek, sıcak yaz aylarında konforunuz ön planda tutulmuş. Omuzları açık bırakılmış, bağlamalı, omuz boyunuza göre ayarlayabileceğiniz bu model, her beden kadına hitap edebilir. Tamamı düğmeli tasarlanan modelde, önünde ayrıca rahatlıkla kullanabileceğiniz iki cep bulunuyor.

          Kendisini şımartmak ve bayramda renkli ve enerji dolu olmak isteyen kadınlara çok fazla hitap edecek Koton Düğme Detaylı Elbise sizleri bekliyor. Mutlu bayramlar dileriz.

CEVAP VER