Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi

Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi

          Uludağ Premium artık bir maden suyundan fazlası! Uludağ Premium maden suları uzun yıllardır sofralarımızın konuğuyken şimdi ise en yeni ürünü doğal Cilt Bakım Spreyi ile güzellik rutinimize dâhil olmaya geliyor.

          Aslında maden suyu uzun yıllardır güzellik ve bakım reçetelerinin bir parçası. Pek çok kadın yüzünü temizlerken tonik olarak maden suyunu tercih ediyor. Uludağ Premium da bu noktadan yola çıkarak çok başarılı bir ürün serisi yaratmış. Cildinizin ihtiyaçlarını hem pratik hem de etkili biçimde karşılamayı amaçlayan 3 farklı üründen oluşan yeni Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi serisi karşımızda!

          İnsanoğlu hep bir “gençlik iksiri” arayışında olmuştur. Bu noktada belki de en ulaşabilir kaynaklardan biri doğal maden suyu. Cildi nemlendirirken aynı zamanda içeriğindeki zengin minerallerle de besleyen, yaşlanmaya karşı insanların bekledikleri doğal etkiyi onlara sunan maden suyu, şimdi Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi serisi ile cilt bakımına ve pratikliğe önem verenlerin bu yaz çantasından ayırmayacağı bir ürün olmaya aday.

          Farklı ihtiyaçlara yönelik 3 ürün

          3 farklı üründen oluşan Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi serisinde, Sade ve E Vitaminli ve Güneş Koruyuculu yüz spreyleri yer alıyor.

          İçeriğinde sadece doğal maden suyu bulunan Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi Sade; cildi nemlendiriyor, yumuşatıyor ve parlaklık kazandırıyor.

          Sprey E Vitaminli; içeriğindeki E vitamininin antioksidan etkisiyle hücrelerin yenilenmesine, cildin canlanmasına ve nemlenmesine yardımcı oluyor.

          Uludağ Premium Güneş Koruyuculu Sprey ise 30 GKF ile tüm vücut için güneşin zararlı etkilerine karşı koruyucu görevini üstleniyor.

          Serinlik ve ferahlama hissi veren yeni sprey, yazın cildinizin nefes almasını sağlayacak. Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi serisi marka elçisi olan top model Tülin Şahin’in de favori cilt bakım ürünlerinden biri olmaya aday.

Yorumları Göster (1)