Nine West Kısa Topuklu Sandalet

Nine West Kısa Topuklu Sandalet

          Bazı ayakkabı modelleri vardır, yeri bellidir ve zamansızdır. Bugün öyle bir ürünle karşınızdayız. Ayakkabı deyince akla gelen ilk markalardan biri olan Nine West markasının, en yeni ürünlerinden biri olan Nine West Kısa Topuklu Sandalet bugünkü konuğumuz.

          Nine West markası, bir ayakkabı ihtiyacınız varsa, tercih edebileceğiniz ilk adreslerden biri. Gerek ürün kalitesi, gerek her sezon getirdiği yeniliklerle modayı yakalayan bu marka, bu sezon efsane modellerden birini, senenin moda renkleriyle donatmış. Nine West Kısa Topuklu Sandalet bu yaz özel günlerinizin vazgeçilmezi olmaya geliyor.

          Tek bant, hafif topuklu, topuklu sandalet olarak da geçen bu modeller, her sezon, tüm yaş gruplarındaki kadınlara eşlik eden zamansız parçalardır. Nine West Kısa Topuklu Sandalet de dolabınızda bu tarz bir ürün varsa bile, renkleriyle sizi cezp edebilir. Beyaz üzeri çiçek desenli, gümüş, nude, altın ve siyah olmak üzere beş renk seçeneğine sahip bu ürünü, ister gündüz, isterseniz de gece kombinlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

          Kısa topuklu olması ve bilekten zarif bir bantla bağlanması sayesinde, son derece konforlu bir duruş sağlayan sandalet, Nine West mağazalarında ve internet sitesinde sizleri bekliyor. En Yenileri‘nden haberdar olmak için, bizi takip etmeye devam edin.