İpekyol Pudra Bel Pencereli Tek Omuz Tulum

          Nişan, düğün, nikâh mevsimi geldi. Düğün sahipleri abartma lükslerini kullanarak istedikleri tarz ve detaylarda giysileri tercih ettiler. Peki, biz konuk olarak ne giymeliyiz? Abartmadan kendimizi şık ve tarz göstermemiz için ne tür giysiler tercih etmeliyiz? Hepsinin cevabı bugün En Yenileri’nde sizlere sunuluyor. İpekyol Markasının, en yeni ürünlerinden Pudra Bel Pencereli Tek Omuz Tulum karşınızda.

İpekyol Pudra Bel Pencereli Tek Omuz Tulum-en yeni tulumlar

          Özel günlerde konuk olarak bulunmanın da bir giysi dili var. Örneğin düğünlerde beyaz ve uzun gösterişli abiyeler tercih etmek oldukça yanlış. Aynı şekilde nişan vb. organizasyonlarda, o gecenin sahipleriyle aynı renk ve abartılı tuvaletler giymek, bizi aşağı çekecek giysi türleri arasında yer alıyor. Peki, ne giymeliyiz biz bu günlerde? Sade şıklığı taşıyan, soft renklerden oluşan parçalar tercih etmeliyiz. Bu tarifin can bulmuş hali ise Pudra Bel Pencereli Tek Omuz Tulum ürünü.

İpekyol Pudra Bel Pencereli Tek Omuz Tulum-en yeni tulumlar

          Adından anlaşılacağı gibi pudra renkte, tek omuz, bel kısmında bağlamalı penceresiyle, şık bir dekolte ile tasarlanan Pudra Bel Pencereli Tek Omuz Tulum, sade şıklığı sunan bir ürün. Diz altında sonlanan paçalarıyla kısa boylu bir insansanız, sizi uzun gösterecek bir ürün olan bu ürün, özel bir günde konuk olarak tercih edebileceğiniz bir model.

İpekyol Pudra Bel Pencereli Tek Omuz Tulum-en yeni tulumlar

CEVAP VER