Ten İpli Mayo Korse

          Kızgın kumlardan serin sulara atlama günleri geldi. Bu durumda bize en gereken şeylerden biri plaj giysileri yani mayolar. Size öyle bir mayo önereceğiz ki, hem fazlalıklarınızı kapatıp fit görüneceksiniz, hem de plajın en tarz kadını siz olacaksınız. İç çamaşırı marka devlerinden biri olan Ten markasının en yeni ürünlerinden biri olan, Ten İpli Mayo Korse bugünkü konuğumuz.

Ten İpli Mayo Korse-en yeni mayolar

          Fazla kilolarımız için ilkbaharda bizi bir telaş alsa da, olmadı yapamadık. Onlarla barışıp, farklı alternatifler aramaya başlamanın zamanı geldi. Özel günlerimizin kurtarıcısı korselerin mayolarda da hayatımıza girdiğini söylesek ne dersiniz? Ten markasının bizi kurtaran bu ürünü Ten İpli Mayo Korse bu yaz vazgeçilmezimiz olaya geliyor.

Ten İpli Mayo Korse-en yeni mayolar

          Tüm vücudunuzu şekillendiren, bir bedene kadar ince gösterip, fazlalıklarınızın toparlanmasına yardımcı olan bu mayo, sizi kendinizle barıştıracak bir ürün. Üst vücutta incelme yaratan, karın ve bel çevresini anında toparlayan, şekillendiren ve incelten, aynı işlemi basen bölgesinde de gerçekleştiren bu ürün, fazlalıkları olan kadınlar için ilaç niteliğinde.

Ten İpli Mayo Korse-en yeni mayolar

          Ten İpli Mayo Korse ürününü ister siyah tercih edip renk avantajından yararlanın, ister mor tercih edip plajlara renk katın. Her özelliği ile çok seveceğiniz bu ürün Ten mağazalarında ve internet sitesinde sizleri bekliyor. Kendinizi plajlardan mahrum etmeyin.erher

 

CEVAP VER