Ozan Doğulu – Forte

          Ozan Doğulu, 90’lı yılların ortalarından itibaren ismini duyurduğu müzik piyasasının aranan isimlerinden ve en tepedeki yerini hiç bırakmadı. Kardeşi Kenan Doğulu ile birlikte yaptığı başarılı çalışmalardan sonra piyasaya çıkan birçok albümde aranjör olarak onun imzasını gördük. Son yıllarda benzer çalışmalarından ayrı olarak kendi projeleri ile de gündeme gelen Doğulu, “130 BPM” isimli serisiyle büyük bir ilgi görüyor. “Forte”, serinin son albüm projesi ve bu yaza damga vurmaya hazırlanıyor.

Ozan-Doğulu-Forte-en-yenileri-2

          Albüm içerisinde 11 şarkı yer alacak ve yine birbirinden ünlü şarkıcıların varlığı ile farklı bir çalışma ile karşılaşacağız. Ziynet Sali, Ferhat Göçer, Murat Boz, Demet Akalın, Gülden Mutlu ve Ece Seçkin, sözünü ettiğimiz isimler arasında yer alıyor.

          Şimdilik iTunes üzerinden ön siparişi yapılabilen albüm, kısa bir süre sonra diğer müzik kanal ve platformlarında yer bularak müzikseverlerle buluşacak.

          Peş peşe gelen albümlere Ozan Doğulu’nun albümünün de katılmasıyla bu yaz kıyasıya bir rekabet ve eğlencenin dinleyicileri beklediği söylenebilir. Yani son derece hareketli bir mevsim geliyor düyebiliriz.

CEVAP VER