La Roche Posay Anthelios SPF50 Anti-Shine Güneş Koruyucu Sprey

          Güneş koruyucusu olmadan kapıdan adımımı atmam” diyenler zaten her mevsim güneş kremi kullanmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olanlardır ancak henüz bunu alışkanlık haline getirmemiş olanlardansanız bugünkü yazımız size çok yararlı olacak. En Yenileri’nin bugünkü konuğu La Roche Posay Anthelios SPF50 Anti-Shine Güneş Koruyucu Sprey.

La Roche Posay Anthelios SPF50 Anti-Shine Güneş Koruyucu Sprey-en yeni

          Sağlıklı bir cilde sahip olmak için güneş kremi şart! Hepimiz kusursuz bir ciltle doğuyoruz ama çevresel faktörler, en önemlisi güneş yüzünden zamanla bu durum değişmeye başlıyor. Bunu önlemenin yolu ise basit: Yüksek koruma faktörlü güneş kremleri kullanmak. Üstelik sadece yazın değil, kışın da cildimizi güneşten korumalıyız. Güneş koruması deyince akla gelen ilk markalardan biri olan La Roche Posay ileri teknolojilerle geliştirdiği yeni Anthelios SPF50 Anti-Shine Güneş Koruyucu Sprey ile karşınızda.

La Roche Posay Anthelios SPF50 Anti-Shine Güneş Koruyucu Sprey-en yeni

          La Roche Posay Anthelios serisi yüksek UVA ve UVB koruması içeren farklı cilt tiplerine uygun ürünler sunmakta olan bir seri. Dermatologlar tarafından da tavsiye edilen La Roche Posay, Anthelios SPF50 Anti-Shine Güneş Koruyucu Sprey ile bu yaz işinizi çok kolaylaştıracak bir ürün yaratmış. Güneş korumasız olmaz diyor ancak krem formdaki ürünlerden de hoşlanmıyorsanız La Roche Posay Anthelios SPF50 Anti-Shine tam size göre! 50 güneş koruma faktörü olan bu sprey güneş koruyucu, hızla emilen hafif bir dokuya sahip ve de yüzünüze uyguladıktan sonra dağıtmanıza gerek kalmıyor. Ciltte yapışkan bir his ya da beyaz iz bırakmadığından dolayı makyajın altına makyaj bazı olarak çok rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda parlama karşıtı bir etkiye de sahip.

          Uzun süren kış mevsimi boyunca güneşin bizi ısıtıp yakacağı günleri özlemle bekledik. O günler artık geldi! Yaz mevsimiyle ilgili hayaller kuruldu planlar yapıldı. Bu planların arasında güneş kremini sakın atlamayın ve La Roche Posay Anthelios Anti-Shine Güneş Koruyucu Spreye bir göz atın deriz. Güneş kremi sürdüğünüz her gün için cildiniz size teşekkür edecek!

CEVAP VER