Gülden Mutlu – Açık Yara

          Gülden Mutlu’nun ismini en fazla duyurduğu dönem Emre Aydın ile birlikte yaptığı düet çalışması idi. “Soğuk Odalar” isimli şarkıda sesiyle önce merak edilmiş, sonra da büyük beğeni ile takibe alınmıştı. Kendisi aynı zamanda bu şarkının yaratıcısıydı. Çok geçmeden piyasaya sürdüğü ilk single çalışması “Unutamam Dedin” ile geniş kitlelere ulaşmayı bilmişti.

Gülden Mutlu-Açık Yara-en yeni şarkılar-2

          Kendinden emin adımlarla ilerlediği müzik piyasasında söz yazarlığı ve besteciliği ile de takdir toplayan şarkıcı, bu kez “Açık Yara” isimli single albümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Ayrılık temalı şarkının sözü ve bestesi yine Gülden Mutlu’ya ait. Aranje ise Hüseyin Cebişçi ve Özgür Abbak tarafından yapıldı.

          Şarkı için çekilen klbin yönetmenliğinde deneyimli yönetmen Işıl Reina görev aldı ve klip de en az şarkı kadar beğeni topladı.

          Dijital ortam ve müzikmarket raflarında yerini alan albüm, Pasaj Müzik etiketiyle müzik dünyasında yerini almış durumda. Peş peşe gelen yeni albümler arasında listeleri zorlamaya çalışacak olan single, duygusal temasına rağmen bu hedefine ulaşacak gibi görünüyor.

CEVAP VER