Tatlı Şeyler

          “Tatlı Şeyler”, sezonun en iddialı Türk komedi filmlerinden biri. Önümüzdeki hafta vizyona girecek ve bu yıl izlediğimiz birçok komedi filminin ardından sezonu kahkaha ile bitirme potansiyeli yaratan bir film. Tiyatro ve sinema oyunculuğu dışında televizyon kanallarında şovmen ve sunucu olarak da izlediğimiz Cem Özer’in başrolde olması filmi farklı kılan detaylardan. Kendisinin ne kadar güçlü bir oyuncu olduğunu bilenler için bunun büyük bir fark olduğunu söylemek mümkün.

Tatlı Şeyler-en yeni filmler-2

          Filmin senaryosu Uğur Uludağ tarafından yazıldı. Keza yönetmenlik koltuğunda da o oturuyor. Müziklerde ise Ercüment Vural imzasını görüyoruz.

Tatlı Şeyler-en yeni filmler-3

          Oyunculuklarda Cem Özer’e başrolde eşlik eden isimse yine ünlü şarkıcı ve sanatçılarımızdan İlhan Şeşen. Diğer oyunculuklarda ise filmin senarist ve yönetmeni Uğur Uludağ, Demet Şaşmaz, Cem Uçan, Toprak Sergen, Sevil Akı ve Demet Tunçer gibi isimler var.

Özet:

          Defileye yetişme derdiyle yola koyulan iki modacı, birdenbire arabalarında bir bebek ve bir çanta dolusu para olduğunu fark ederler. Yolun bundan sonrası bununla birlikte bambaşka bir hüviyete bürünür. Zira peşlerinde hem bebeğin ailesi, hem de bir mafya vardır.

CEVAP VER