Power Türk En İyiler 2017

          Radyo ve televizyon kanallarında müzik yayını yaparak var olanlar arasında Power Türk uzun süredir fark yaratıyor. Popüler olmak ve prestij kazanmak isteyen tüm müzisyenlerin yolunun bu kanallarda görünür olmaktan geçtiği günümüzde, dinleyicilerin büyük çoğu müzik gündemini aynı kanallardan takip ediyor. Liste başı olan ve en çok rağbet gören şarkıların da düzenli olarak belirlenmesiyle müthiş bir rekabet de çıkıyor ortaya.

          Her yıl en iyi şarkıları kanallarının yanısıra albümleriyle de dinleyicilerle buluşturan Power Türk, artık geleneksel hale gelen projesiyle yeniden gündemde. “Power Türk En İyiler 2017” başlıklı çalışma, yılın ilk altı ayı boyunca en çok dinlenen ve listelerin en üst sıralarında yer bulan şarkılardan oluşuyor.

          2 CD ile oluşturulan albümün her iki kısmında onar şarkı var. Birbirinden ünlü isimlerin şarkılarını bir arada dinleme imkanı buluyor böylece dinleyiciler.

          Aydın Kurtoğlu’nun “Tüh Tüh” isimli şarkısıyla açılış yapan albüm, Zeynep Bastık’ın “Şahaneyim” isimli çalışması ile son buluyor. Albümde yer bulan diğer isimlerse şöyle: Baran Bayraktar, Bengisu, Bilge Nihan ve Bahadır Tatlıöz, Derya Uluğ, Erdem Kınay ve Ertunç, Fettah Can, Funda Arar, Gökcan Sanlıman, Gökhan Toprak, İrem Derici, Mehmet Erdem, Murat Dalkılıç, Onyedi, Sertab Erener, Sezen Aksu, Simge, Sinan Ceceli ve Ece Seçkin, Tuğba Yurt.

CEVAP VER