Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara

          Haziran ayı ile birlikte ülkemizde satışa sunulmaya başlanan Maybelline New York’un yeni maskaraColossal Big Shot Maskara bugünkü konuğumuz.

Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara-en yeni maskara

          Her kadın makyaj yapmayı sever, sadece bazıları daha hafif veya doğal makyajı tercih eder. Özellikle de yaz sıcaklarında… Yazın makyaj yapmak daha temel ürünlerle sınırlanabilir. Fakat vazgeçemediğimiz bir ürün varsa o da kuşkusuz maskaralar. Makyajın demirbaşlarından biri olan maskara, makyaja son dokunuşunu yapar, gözlere derinlik verir. Maskarasız bir göz makyajı asla tamamlanmış sayılmaz. Bu sebeptendir ki yeni bir maskara çıktığında çok heyecanlanıyoruz. Çünkü kirpiklerimiz en değerli aksesuarımız. Onları dolgun, hacimli ve kusursuz göstermek için en iyi maskarayı bulmamız şart! Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara ise makyaj dünyasına çok iddialı bir giriş yaptı bile…

Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara-en yeni maskara

          İster iddialı bir göz makyajını tamamlamak için kullanın, ister sadece bir ruj ile sade ama canlı bir görünüm yakalayın; günlük makyaj rutininizin vazgeçilmez parçası maskarasız olmaz! Çok merak edilen Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara, hem günlük hem de gece kullanımına uygun bir maskara. Üstelik tek katta… Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara, kirpiklerinizi uzatıyor, kıvırıyor ve dolgunlaştırıyor. Hem uygulaması hem de kirpiklerinizden çıkarması çok pratik olan bu ürün, hızlı hazırlanmayı sevenler için ideal olacaktır.

Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara-en yeni maskara

          Cılız kirpiklerden şikâyetçiyseniz Colossal Big Shot Maskara kirpiklerinize yeni bir hayat verebilir. Son zamanlarda makyaj artistlerinin en bayıldığı maskara olduğunu da belirtelim!

Maybelline New York Colossal Big Shot Maskara-en yeni maskara

CEVAP VER