DeFacto Denim Tulum

          90’ların modası müziklerinde olduğu gibi, giysilerinde de unutulmazdı. Hala dönüp dönüp dinlediğimiz bu müzikler, giydiğimiz bol ve rahat ürünlerle birleşince, özellikle o dönem genç olanların hala akıllarında yer etmiş durumda. Bu dönemi anımsamak istediğimizde ise aklımıza gelen ilk giysilerden biri tulumlar. Defacto markası bu özleme bir son verip, en yeni ürünlerinde Defacto Denim Tulum ile bizleri buluşturuyor.

DeFacto Denim Tulum-en yeni tulumlar

          İyi giyimi herkese sunan markalardan biri olan Defacto, özellikle bu sezon denim ürünlerde yaptığı atılımla adından oldukça sık söz ettiriyor. Markanın ürün kalitesine, bu denim ürünlerin girmesi ayrıca, denim deyince akla gelen markaların tahtını salladı. En yeni ürünlerinde yer verdiği bu ürünlerden biri olan Defacto Denim Tulum ise bugün bizim konuğumuz.

          Çoğunluğu pamuk kumaştan olan Defacto Denim Tulum, kumaş kalitesiyle ilk görüşte bayılacağınız bir model. Yaz günleri aşırı sıcak nedenliyle, çok terlememizi bu tarz kumaştaki ürünlerin verdiği konforuyla atlattığımızı düşünürsek, oldukça konforlu bir ürün.

DeFacto Denim Tulum-en yeni tulumlar

          Altı şortlu tasarlanan Tulum, düz ve rahat kesimiyle fit bir görünüm elde ederken, aynı zamanda trendleri üzerinde barındıracağınız bir model. Tulum açık mavi rengiyle, neredeyse yaz mevsiminin ürün bulmuş halini temsil ediyor.

          Yazın çok sık tshirt değiştirdiğimiz bugünlerde, rengarenk tshirtlerimize şık bir arkadaş olacak Defacto Denim Tulum, markanın mağazalarında ve internet sitesinde sizleri bekliyor.

CEVAP VER